KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848098

nr 1284 8098

Kopia efter Bruno Liljefors, Tjäder. Ej signerad. Olja på duk, 68x93 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:03:05